DUYURULAR


28 EKİM 2016 GÜNÜ TATİL GÜNÜ OLMASINA RAĞMEN BORÇLAR HUKUKU DERSİ YİNE AYNI DERSLİKTE VE NORMAL DERS SAATİNDE YAPILACAKTIR. TÜM ÖĞRENCİLERİN BORÇLUNUN TEMERRÜDÜNÜN ANLATILACAĞI BU DERSE KATILMALARI ÖNEMLİDİR.

6 HAZİRAN 2016 Pazartesi günü yapılacak olan Eşya-Miras hukuku finalinin Eşya Hukuku bölümü (60 puan) Arif Hoca ile konuştuğunuz şekilde yapılacaktır. Miras bölümünde (40 puan) ise bir tane miras olay sorusu (şema çizilmesini gerektirecek ve toplam 3 alt sorudan oluşan bir miras olay sorusu) ve ölüme bağlı tasarruflar konusundan da 1 adet klasik soru olacaktır.  Başarılar dilerim.


5 MAYIS 2016 Perşembe günü Fikri Mülkiyet Hukukunda Manevi Haklar dersi yapılmayacaktır. Sınav, 12 MAYIS Perşembe günüdür.


6 NİSAN günü yapılacak Medeni Hukuk Vizesi iki ana sorudan oluşmaktadır. Bu sorulardan birincisi 11 Mart Cuma günkü derste yapılan pratik çalışmalar benzeri bir olay sorusudur. İkinci soru ise dernekler konusuna ilişkin olup, klasik tarzda iki-üç sorudan oluşmaktadır. Başarılar dilerim.


18 MART CUMA günü Medeni Hukuk Dersi yapılmayacaktır.


17 MART 2016 Perşembe günü Fikri Mülkiyet Hukukunda Manevi Haklar dersi yapılmayacaktır.


25 OCAK 2016- Fikri Mülkiyet Hukukunda Manevi Haklar dersi, Perşembe günü saat 18:00-21:00 arasında SBF Sütunlu Salon-Seminer Salonunda başlayacaktır.


22 OCAK 2016  günü yapılacak olan Borçlar Hukuku bütünleme sınavı iki bölümden oluşmaktadır. Sınavın ilk bölümü 16 adet boşluk doldurma sorusu şeklinde olup; ikinci bölümü ise dört adet klasik sorudan oluşmaktadır. Öğrenciler tüm konulardan sorumludur. Başarılar dilerim.


4 ARALIK 2015 Cuma günü fakültemizin kuruluş yıl dönümü olduğu için ders yapılmayacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder